Press "Enter" to skip to content

Hotel dla całej rodziny

Jadąc na urlop w kierunku Małopolski powinno się wjechać na kilka dni do paru urokliwych miejsc. Jednym z nich jest Mszana Dolna, leżąca na terenie Beskidu Wyspowego, to znaczący punkt na turystycznej mapie kraju. Nieopodal znajdują się Gorce, a drogi turystyczne pozwalają na odbycie wielu interesujących wycieczek w rejonach Beskidu Wyspowego, ponadto w okolicy uchowało się niemało unikalnych zabytków.

Obok Mszany mieści się popularne uzdrowisko Rabka – Zdrój. Ponadto na entuzjastów aktywnej formy urlopu oczekują różne trasy piesze, konne i rowerowe, multum stoków narciarskich i wiele innych atrakcji. Błyskawicznie rozwija się też baza noclegowa na terytorium Poręby Wielkiej a konkretnie Koninek. W tej okolicy prędko wybierzemy świetną bazę noclegową np. niepowtarzalny Górski Raj hotel w górach.

hotel przyjazny rodzinie
Hotel przyjazny rodzinie – fot.1

Koninki do przede wszystkim bardzo dobry punkt wypadowy w góry. Szlaki turystyczne prowadzą stąd przede wszystkim na Luboń Wielki i Lubogoszcz. Nad miasteczkiem góruje piękny kościółek, którego wieża widoczna jest już z daleka. Niedaleko hotelu Górski Raj mamy szansę skosztować regionalnych smakołyków kuchni podhalańskiej, ale także trafić do Gorczańskiego Parku Narodowego. Obok wejścia do Parku znajduje się stok narciarski z wyciągiem, którym zimą mogą się cieszyć amatorzy nart i snowboardu.

Hotel przyjazny rodzinie fot.2

Sama strefa bazy noclegowej, którą jest Górski Raj, szczerze zachwyca. Hotel położony jest w centrum pięknego ogrodu, niedaleko pachnącego świerkami lasu. To cudowna enklawa urlopowa dla rodzin z dziećmi, ceniących takie atrakcje, jak choćby basen w hotelu, alternatywa wypożyczenia sprzętu sportowego np. rowerów.
W hotelu można dobrze zjeść, a wieczorem posiedzieć przy kufelku piwa czy też jakimś ulubionym drinku. W szczególności ważną perspektywą pobytu w tym wyjątkowym miejscu jest optymalny wypoczynek, w bliskim kontakcie z przyrodą Beskidów.

Comments are closed.