Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Miesiąc: luty 2017

Wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy

Kolizja samochodowa jest wydarzeniem, które prawdopodobnie spotka większość z kierowców, przynajmniej raz w życiu. Niesie ona za sobą niestety długa listę problemów zaczynając od braku środka transportu aż po koszta związane z wypadkiem. Kilka z nich można w prosty sposób rozwiązać, zwłaszcza, jeśli kolizja powstała nie z naszej winy. Jednym z rozwiązań jest między innymi, wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy. Jak się do tego zabrać aby sprawnie i bez problemów to załatwić ?

Wypożyczalnia samochodów Simply Rent https://simplyrent.pl/ tel. 608 272 770

Wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy to bardzo dobra opcja, szczególnie dla osób, które zostały bez środka transportu oraz dla tych, których zwyczajnie nie stać na wynajem auta zastępczego, które oferuje wypożyczalnia samochodów. Aby jednak to załatwić warto wiedzieć o kilku rzeczach. Pierwsza i chyba najważniejszą z nich jest to, że dostęp do komunikacji publicznej wcale nie wyklucza prawa do otrzymania samochodu zastępczego. Zostało to uznane przez sędziów dlatego jeśli jakaś firma będzie próbowała nam odmówić powołując się na rozwiązanie w postaci środków publicznego transportu, warto o tym wspomnieć.

Komentarze zablokowane

Nadżerka macicy – o co chciałabyś zapytać swojego ginekologa?

Przynajmniej raz w życiu nadżerkę ma co czwarta kobieta pomiędzy dwudziestym piątym a trzydziestym piątym rokiem życia. Czy zmiana ta jest groźna?

Jakie objawy mogą świadczyć o nadżerce?

W przypadku małych zmian kobiety z reguły nie odczuwają żadnych dolegliwości. Jednak wraz z jej powiększaniem się mogą wystąpić bóle w podbrzuszu lub plamienia po stosunku. U niektórych kobiet mogą pojawić się także upławy o nieprzyjemnym zapachu.

Komentarze zablokowane