Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

BIPAL Automatyka Przemysłowa Wrocław

BIPAL Automatyka Przemysłowa Wrocław
Rodzaj biznesu:
Info:

Podstawowym wymogiem, jaki stawia się obecnie przed firmami produkcyjnymi to wysoka wydajność pracy, a co za tym idzie niskie koszty produkcji. Sama poprawa organizacji pracy tu nie wystarczy. Potrzebna jest, wszędzie, gdzie to możliwe, szeroka automatyzacja procesów produkcyjnych. Automatyczne linie produkcyjne, roboty przemysłowe a mówiąc szerzej automatyka przemysłowa zapewnią firmie sukces na rynku.

Automatyka przemysłowa Wrocław fot.1

Firma BIPAL zajmuje się właśnie automatyką przemysłową, czyli automatyzacją produkcji. Firma projektuje i wykonuje nowe linie produkcyjne oraz nowe maszyny i urządzenia w oparciu o sterowniki firmy Siemens. Modernizuje także istniejące linie i maszyny, pomaga w przejściu na najnowsze sterowniki Siemensa – Simatic S7.

Automatyka przemysłowa Wrocław fot.2

Firma zajmuje się także serwisem automatyki przemysłowej. Poza tradycyjnym, dojazdowym, oferuje także serwis zdalny. To doskonałe rozwiązanie, gdyż większość awarii to awarie oprogramowania, które bez problemu można usunąć zdalnie. Serwis zdalny to szybsze usunięcie awarii i niższe koszty, w porównaniu do serwisu tradycyjnego. W ofercie firmy BIPAL także prefabrykacja szaf sterowniczych.

BIPAL Automatyka Przemysłowa

Telefon:
603443378
Miejsce:
ul. Hubska 96-100 50-502 Wrocław
Regon:
021031197
NIP:
6112439402
  • BIPAL Automatyka Przemysłowa Wrocław
  • BIPAL Automatyka Przemysłowa Wrocław