Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Gadżety dla dzieci – sklep z artykułami reklamowymi Reklamowe24

Zlokalizowana w Łodzi firma Reklamowe24 dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży akcesoriów reklamowych. Jej główną specjalność stanowi produkcja i znakowanie gadżetów promocyjnych, takich jak słodycze reklamowe i wielu innych. Firma realizuje zamówienia indywidualne i nietypowe, a także nieustannie rozszerza asortyment swoich produktów.

Gadżety dla dzieci ze sklepu Reklamowe24 fot.1

Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców poszukujących delikatnej, a jednocześnie skutecznej formy promocji własnej marki lub firmy, oferuje aktualnie ponad 10 tysięcy dostępnych gadżetów reklamowych. Na portfolio produktowe składają się nie tylko słodycze reklamowe- cukierki, bombonierki czy czekoladki reklamowe, ale także długopisy, notatniki, kalendarze i wiele więcej.

Gadżety dla dzieci ze sklepu Reklamowe24 fot.2

Zestawy piśmiennicze lub świąteczne, organizery skórzane czy koszulki z nadrukiem to tylko niewielka część asortymentu. Do dyspozycji klientów pozostają zarówno uniwersalne gadżety, na przykład czekoladki reklamowe, lub ściśle nawiązujące do profilu ich działalności. Reklamowe24 zapewnia pomoc w wyborze produktów.

Reklamowe24

Kategoria
Strona
Telefon
NIP
7262552678
Regon
100285554
Miejsce
ul. Brukowa 8 91-341 Łódź
  • Gadżety dla dzieci – sklep z artykułami reklamowymi Reklamowe24
  • Gadżety dla dzieci – sklep z artykułami reklamowymi Reklamowe24