Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Liquid Technologies sp. z o.o. – preparat do czyszczenia wentylacji

Firma Liquid Technologies zajmuje się produkcją chemii do profesjonalnego użytku. Ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Firma produkuje i prowadzi sprzedaż środków, płynów i preparatów do czyszczenia wentylacji i klimatyzacji. W swojej ofercie posiadają dwie linie produktów: HVAC External i HVAC Internal. HVAC External do środki do czyszczenia zewnętrznych części systemów klimatyzacji i wentylacji.

Preparat do czyszczenia wentylacji fot.1

Środki przeznaczone są do stosowania na powierzchniach aluminiowych, mosiężnych i miedzianych, są to: HVAC External Strong, HVAC External Alkali (odtłuszcza i wybiela powierzchnie), HVAC External Basic zawierający inhibitory korozji, HVAC External Universal (uniwersalny produkt czyszczący do jednostek wewnętrznych i zewnętrznych).

Preparat do czyszczenia wentylacji fot.2

HVAC Internal to grupa środków do czyszczenia wewnętrznych składowych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Produkty z tej linii to: HVAC Internal BioClean (skuteczny wobec drobnoustrojów), HVAC Internal Evapor oraz HVAC Internal Universal. Dodatkowo w swoim asortymencie firma posiada płyn do dezynfekcji i środek wirusobójczy SURFACE Viruclean.

Liquid Technologies sp. z o.o.

Kategoria
Strona
Telefon
NIP
8982237296
Regon
368412743
Miejsce
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
  • Liquid Technologies sp. z o.o. – preparat do czyszczenia wentylacji
  • Liquid Technologies sp. z o.o. – preparat do czyszczenia wentylacji