Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Meble vintage Wrocław – Studio Mebli bowArte

Meble vintage Wrocław – Studio Mebli bowArte
Rodzaj biznesu:
Info:

Urządzanie wnętrza domowego nie jest zadaniem łatwym. Początkowo może wydawać się tylko kwestią przygotowania dobrego projektu. Szybko jednak się okazuje, że wszystko zależy od poszczególnych elementów.

Meble vintage – bowArte Wrocław fot.1

Dla wielbicieli estetyki powstała firma bowArte, która oferuje swoim klientom unikatowe meble utrzymane w różnych stylach. Różnorodność to wizytówka tej firmy, która w ofercie ma między innymi meble designerskie, meble industrialne, meble vintage i wiele więcej. Większość z dostępnych tam mebli przeszła staranną renowację, dzięki czemu zyskały drugie życie i są gotowe do uzupełnienia wnętrza każdego domu i mieszkania.

Meble vintage – bowArte Wrocław fot.2

Firma bowArte działa we Wrocławiu i tam też ma swój salon, gdzie można z bliska zapoznać się z jej kolekcją. Każdy klient może liczyć na przyjemną obsługę i pomoc przy wyborze odpowiednich mebli. Rozsądne ceny idą w parze z wysoką jakością. Wszystko to sprawia, że każdy kogo interesują meble vintage lub meble industrialne na pewno powinien z bliska zapoznać się z ofertą firmy bowArte.

Studio Mebli bowArte

Telefon:
505036535
Miejsce:
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
Regon:
383084129
NIP:
5531630558
  • Meble vintage Wrocław – Studio Mebli bowArte
  • Meble vintage Wrocław – Studio Mebli bowArte