Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Meble vintage Wrocław – Studio Mebli bowArte

Urządzanie wnętrza domowego nie jest zadaniem łatwym. Początkowo może wydawać się tylko kwestią przygotowania dobrego projektu. Szybko jednak się okazuje, że wszystko zależy od poszczególnych elementów.

Meble vintage - bowArte Wrocław fot.1

Dla wielbicieli estetyki powstała firma bowArte, która oferuje swoim klientom unikatowe meble utrzymane w różnych stylach. Różnorodność to wizytówka tej firmy, która w ofercie ma między innymi meble designerskie, meble industrialne, meble vintage i wiele więcej. Większość z dostępnych tam mebli przeszła staranną renowację, dzięki czemu zyskały drugie życie i są gotowe do uzupełnienia wnętrza każdego domu i mieszkania.

Meble vintage - bowArte Wrocław fot.2

Firma bowArte działa we Wrocławiu i tam też ma swój salon, gdzie można z bliska zapoznać się z jej kolekcją. Każdy klient może liczyć na przyjemną obsługę i pomoc przy wyborze odpowiednich mebli. Rozsądne ceny idą w parze z wysoką jakością. Wszystko to sprawia, że każdy kogo interesują meble vintage lub meble industrialne na pewno powinien z bliska zapoznać się z ofertą firmy bowArte.

Studio Mebli bowArte

Kategoria
Strona
Telefon
NIP
5531630558
Regon
383084129
Miejsce
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
  • Meble vintage Wrocław – Studio Mebli bowArte
  • Meble vintage Wrocław – Studio Mebli bowArte