Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Naprawa telefonów Wrocław – serwis ForceGSM

ForceGSM to sieć sklepów stacjonarnych zajmujących się serwisem telefonów oraz laptopów. Serwis może odbywać się stacjonarnie, a także wysyłkowo oraz mobilnie. Główne punkty są zlokalizowane w Katowicach, Oławie, Legnicy, Kaliszu i we Wrocławiu. W przypadku serwisu mobilnego serwisanci przyjeżdżają pod adres wskazany przez klienta i naprawiają urządzenia na miejscu.

ForceGSM – naprawa telefonów Wrocław

Proponowana usługa obejmuje takie marki jak: Samsung, Xiomi, Huawei, Iphone, Sony, LG, HTC, Microsoft/Nokia oraz Oppo. Diagnostyka odbywa się bezpłatnie. W przypadku decyzji o naprawie można skorzystać z usługi express, która gwarantuje telefon zastępczy na czas naprawy a także zlikwidowanie usterki jeszcze tego samego dnia.

Serwis zawsze jest objęty gwarancją. W przypadku laptopów można skorzystać z diagnozy, która jest płatna tylko w przypadku zaniechania naprawy. Ponadto w ofercie są: czyszczenie i konserwacja laptopa, instalacje systemów operacyjnych, usuwanie wirusów, wymiana dysku twardego, klawiatury, zawiasów, obudowy płyty głównej, wymiana matryc, a nawet czyszczenie laptopów po zalaniu.

Naprawa Telefonów ForceGSM

Kategoria
Strona
Telefon
NIP
8842510527
Regon
021020124
Miejsce
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
  • Naprawa telefonów Wrocław – serwis ForceGSM