Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

P.G. GROUP Sp. z o.o. – gięcie blach Wrocław

P.G. GROUP Sp. z o.o. – gięcie blach Wrocław
Rodzaj biznesu:
Info:

Jesteśmy firmą, która oferuje szereg wysokiej jakości produktów dla przemysłu, firm budowlanych czy też wykończeniowych. Wszystkie produkty, które dostarczamy wykonane są z metalu. Najważniejszymi zaletami naszej firmy jest to, że dbamy o wysoką jakość produktów, stałe rozwijanie możliwości naszej firmy oraz bezpieczne warunki pracy.

Gięcie blach Wrocław fot.1

W ofercie mamy bardzo wiele produktów, wśród, których są między innymi kaletnice baryłkowe, obróbki blacharskie, blachy trapezowe, kasetony, blacha falista i wiele innych produktów. Możemy pochwalić się faktem wykonania realizacji naprawdę wielu różnych produktów i usług. Współpracowaliśmy z bardzo wieloma klientami i możemy pochwalić się wieloma referencjami, które świadczą o jakości naszych usług i produktów.

Gięcie blach Wrocław fot.2

Jeżeli chodzi o usługi, to możemy poradzić sobie z cięciem laserowym, gięciem, wykonywaniem perforacji oraz zaginanie i gięcie blachy. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i skorzystania z naszych produktów oraz usług. Z całą pewnością każdy będzie z tego zadowolony.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Telefon:
713169301
Miejsce:
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
Regon:
932645847
NIP:
8961302657
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – gięcie blach Wrocław
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – gięcie blach Wrocław