Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Pompy przemysłowe ze sklepu Kielo.pl

Pompy przemysłowe ze sklepu Kielo.pl
Rodzaj biznesu:
Info:

Kielo.pl – to sklep internetowy, oferujący wysokiej klasy produkty dedykowane dla przemysły chemicznego, do uzdatniania wody i nie tylko. W asortymencie sklepu znajdują się pompy membranowe, wirowe, dozujące, beczkowe, śrubowe, pompy perystaltyczne, a także przepływomierze, pompy do kwasów i pompy do oleju. Ponadto sklep oferuje węże techniczne, zestawy dozujące oraz armaturę do pomp.

Pompay z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Całość oferty pochodzi od sprawdzony producentów i zawiera zarówno produkty dedykowane dla osób prywatnych, małych i średnich firm, a także dużych przedsiębiorstw. Obecnie Kielo.pl swoje usługi świadczy swoje usługi dla klientów znajdujących się na terenie Europy oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Pompay z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Poza zaopatrzeniem dla przemysłu chemicznego i innych, firma świadczy szeroko rozumiane wsparcie techniczne i serwisowe, a także zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości szczotek przemysłowych o różnych zastosowaniach. Między innymi dedykowane dla branż spożywczych, farmaceutycznych, zakładów komunalnych i innych.

Kielo Systemy Pompowe

Strona:
Telefon:
756409002
Miejsce:
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
Regon:
122961742
NIP:
7352858145
  • Pompy przemysłowe ze sklepu Kielo.pl
  • Pompy przemysłowe ze sklepu Kielo.pl