Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Skup aut AutoGTA we Wrocławiu

Skup aut AutoGTA we Wrocławiu
Rodzaj biznesu
Info

Jesteśmy skupem pojazdów, który posiada bardzo szeroką ofertę usług i możliwości. Nasz skup aut skupuje samochody sprawne zarówno nowe jak i te starsze wyprodukowane od 2000 roku. Inną kategorią usług, jakie zapewnia nasz skup samochodów, jest skup pojazdów uszkodzonych, powypadkowych czy też tych przeznaczonych do złomowania.

Nasze usługi dostępne są na obszarze całego województwa dolnośląskiego. Zapewniamy darmową wycenę, stosunkowo niewiele formalności czy też ekspresową płatność. Wszystkie te wymienione cechy sprawiają, że współpraca z nami stoi na najwyższym poziomie. Dzięki faktowi, że istniejemy na rynku od 2008 roku, możemy zapewnić najwyższe standardy usług, obsługi oraz atrakcyjną wycenę każdego samochodu, który zostanie nam przedstawiony.

Oczywiście samochód nie musi zostać do nas dowieziony, ponieważ możemy bez problemów dojechać do klienta. Z całą pewnością skorzystanie z usług naszego skupu samochodów można bez problemów pozbyć się każdego samochodu i zyskać potrzebną gotówkę.

Skup Aut AutoGTA

Strona
Telefon
730117117
Miejsce
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Regon
020742967
NIP
8951876724
  • Skup aut AutoGTA we Wrocławiu