Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserem ICE Soprano

Na depilację laserową we Wrocławiu można się umówić w klinice Soft Skin. Specjaliści wykorzystują do zabiegu laser Soprano ICE Platinum. Urządzenie skutecznie niszczy owłosienie. Niezależnie, jaką pacjent ma karnację i rodzaj włosków. Depilacja jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które szybko i bezboleśnie chcą się pozbyć niechcianych włosów.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.1

Zespół przygotowuje klienta do zabiegu oraz radzi, jak należy dbać o skórę po. W Klinice Soft Skin specjaliści wykonują zabieg depilacji: twarzy, miejsc bikini, brzucha, pleców całych nóg itd. Efekty widać już po pierwszej sesji. Żeby się umówić na wizytę wystarczy zadzwonić lub napisać e-maila.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.2

Oprócz tego w Soft Skin zapisać się można na chirurgiczne usuwanie zmian skórnych, laseroterapię zmian skórnych, łyżeczkowanie. Specjaliści wykonują również elektrokoagulację. Osoby mające problemy z: nadpotliwością, trądzikiem, grzybicą paznokci także mogą się zgłosić do placówki. W Klinice Soft Skin jest możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych.

Soft Skin Dermaclinic

Kategoria
Strona
Telefon
NIP
7532154115
Regon
021847160
Miejsce
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
  • Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserem ICE Soprano
  • Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserem ICE Soprano