Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Stylowe żaluzje drewniane z firmy Winrol

Winrol to firma z Wrocławia zajmująca się doradztwem, pomiarami i realizacją zamówień na rolety i żaluzje. Współpracujemy wyłącznie z wiodącymi i sprawdzonymi producentami osłon okiennych. Oferowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość.

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.1

W naszym asortymencie znajdują się najnowocześniejsze wzory dekoracji okiennych od tradycyjnych rolet po nowoczesne żaluzje drewniane, które świetnie sprawdzają się przy aranżacji nowatorskich wnętrz i odpowiadają na obecne potrzeby klientów. Na wszystkie nasze produkty i usługi otrzymasz 2 lata gwarancji. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.

 

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.2

Masz wątpliwości, jakie osłony okienne wybrać? Doradztwo i konsultacje w Państwa domach są dla nas zadaniem priorytetowym. Termin spotkania zawsze dostosowujemy do grafiku i zajęć klienta.

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.3

Staramy się minimalizować czas oczekiwania na realizację zamówienia, jednocześnie zapewniając najwyższą jakość usług. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i wybierz doświadczoną firmę z branży osłon okiennych.

WinRol Rolety i Żaluzje

Kategoria
Strona
Telefon
NIP
8982119415
Regon
022023461
Miejsce
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
  • Stylowe żaluzje drewniane z firmy Winrol
  • Stylowe żaluzje drewniane z firmy Winrol
  • Stylowe żaluzje drewniane z firmy Winrol