Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Szczotki walcowe w ofercie sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl

Sklep Szczotki Przemysłowe powstał z potrzeby stworzenia produktów dla przemysłu. Z wielką przyjemnością możemy zaoferować Wam szczotki techniczne, które doskonale sprawdzają się przy najróżniejszych pracach. Jeżeli szukacie dopasowanych szczotek, które są w stanie wytrzymać przez bardzo długi okres, to nasza firma jest do Waszej dyspozycji.

Szczotka walcowe z oferty sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl fot.1

U nas otrzymacie produkty takich marek, jak Mink Bürsten, Kullen, Koti, Tribollet. Nasze szczotki dostarczamy do koncernów spożywczych, farmaceutycznych, zakładów komunalnych oraz dla producentów maszyn i dla wielu innych firm, którym potrzebne są takie produkty.

Szczotka walcowe z oferty sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl fot.2

Polecamy Wam różnego rodzaju szczotki do zamiatarek, szczotki walcowe, szczotki panelowe, szczotki elastyczne i szczotki listwowe oraz szczotki antystatyczne. Na naszej stronie firmowej znajdziecie nasz całościowy katalog produktowy. Jeżeli nie możecie czegoś znaleźć, to zapraszamy do kontaktu. Zrobimy wszystko, aby zadowolić naszych klientów. Dzięki nam praca stanie się łatwiejsza. Zapraszamy!

Kategoria
Strona
Telefon
NIP
7352858145
Regon
122961742
Miejsce
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
  • Szczotki walcowe w ofercie sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl
  • Szczotki walcowe w ofercie sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl